Angielski

O nas

PIĘKNO TO UNIWERSALNY JĘZYK.
OPANOWALIŚMY GO DO PERFEKCJI

Nasza misja jest prosta - jesteśmy bisko Ciebie, by ułatwić dostęp do topowych i profesjonalnych marek kosmetycznych i fryzjerskich. Wybieramy świetne produkty i dostarczamy je w atrakcyjnych cenach. Nieustannie szukamy inspiracji, śledzimy trendy i wsłuchujemy się w potrzeby klientów

think-beauty-be-trena-gized.png

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą produktów kosmetycznych i fryzjerskich. Nasza oferta jest perfekcyjnie dopasowana do potrzeb klientów i zawiera topowe produkty marek profesjonalnych, luksusowych i premium.

Od chwili założenia sklepu Trena w 2014 roku dynamicznie rozwijamy się osiągając kolejne cele. Błyskawicznie staliśmy się ulubionym miejscem w sieci wszystkich tych, którzy uwielbiają śledzenie trendów i testowanie nowości. Jesteśmy jednym z wiodących dostawców na europejskim rynku.

Łatwy kontakt ze sklepem na każdym etapie realizacji zamówień, intuicyjny proces zakupowy oraz profesjonalne doradztwo to nasze atuty, dzięki którym zaufali nam profesjonaliści oraz klienci indywidualni. Grono naszych odbiorców intensywnie rośnie, a to pozwala nam na dynamiczny rozwój. Wyznaczamy standardy w aż sześciu krajach!

W CIĄGU ZALEDWIE KILKU LAT ZBUDOWALIŚMY SILNĄ POZYCJĘ NA RYNKU EUROPEJSKIM.

Mamy sklepy w Polsce, Francji, Włoszech, Niemczech, Hiszpani i Wielkiej Brytanii. Wciąż sięgamy po nowe wyzwania.