

Trena sp. z o.o.
ul. Świeradowska 47, 02-662 Warszawa, Poland
sklep@trena.pl
Regularnie czyść, aby usunąć resztki kosmetyków i bakterie. Przechowuj w suchym, czystym miejscu. W przypadku reakcji alergicznej przerwij używanie i skonsultuj się z lekarzem. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci.
Dobrych pędzli nigdy za wiele. Zwłaszcza tych wielofunkcyjnych. Taki jest model 509 przeznaczony do precyzyjnej aplikacji kremowych kosmetyków. Można z jego pomocą wyrysować linię cut crease lub nałożyć kremowe cienie.
Pędzel posiada wysokojakościowe włosie taklon, które nie absorbuje kosmetyków i łatwo utrzymać je w czystości. Może być używane przez wegan i osoby ze skłonnością do alergii skórnych. Całości dopełnia trwała miedziana skuwka i drewniana rączka.
Pędzel ma wysokość 155 mm, a długość włosia to 9 mm.
Pędzle do makijażu myj regularnie, nawet jeśli tylko Ty ich używasz. Wyczyść je ciepłą wodą z mydłem, delikatnym szamponem albo specjalnym detergentem. Unikaj moczenia drewnianego trzonka. Po wypłukaniu uformuj włosie nadając mu naturalny kształt. Susz w pozycji pionowej, włosiem do dołu.
Marka ilū to wyjątkowe akcesoria do makijażu, paznokci i stylizacji włosów. Produkty tej marki są projektowane z najwyższą troską o wygodę użytkowania i funkcjonalność, a dodatkowo wyróżniają się niebanalnym designem. Świetna jakość i bogaty wybór produktów ilū zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów.
Data sheet